פנייה לייעוץ אישי  פרטי יצירת קשר:

  רחוב צפירה 19,
  בית פיילוט, קומה 2
  תל אביב 677786

  טלפון: 077-9974772

  מידע חשוב נוסף

  עורך דין רשלנות רפואית

  בתי המשפט בישראל, מתייחסים בחומרה רבה מאוד למקרים של רשלנות רפואית. הדבר בא לידי ביטוי בפסיקת סכומי פיצוי גבוהים לנפגעים ובכתיבת פסקי דין חמורים, המגנים את רשלנות הנתבע.

  עורך דין רשלנות רפואית

  עורך דין רשלנות רפואית מטפל בתביעות אלו, כאשר חלק מן המשרדים מייצגים תובעים וחלקם, נתבעים. התיישנותה של תביעת רשלנות רפואית היא שבע שנים, פרק זמן ארוך למדי, אך ההמלצה היא להגיש את התביעה, בהקדם האפשרי. מדוע?

  תוכן עניינים

  תביעות רשלנות רפואית הן תביעות מורכבות מבחינה משפטית ועל כן, אינן מסתיימות לאחר דיונים בודדים בבית המשפט.

  משמעות הדבר היא כי הנפגע, התובע, יכול לחכות מספר שנים עד לקבלת פסק דין לטובתו. לפיכך, אם נפגעתם מטיפול רשלני, פנו בהקדם אל עורך דין רשלנות רפואית.

  שמרו על המסמכים הרפואיים!

  תביעת רשלנות רפואית מבוססת על התיעוד הרפואי. על כן, חשוב מאוד לשמור כל מסמך רפואי שנמסר לכם, במהלך טיפולים, בדיקות וכיו"ב.

  עורך דין רשלנות רפואית, יפנה במכתב דרישה מסודר לכל גוף רפואי, לקבלת המסמכים, אך לעיתים, המוסדות הרפואיים, אינם שומרים את כל התיעוד ובמצב שכזה, חשוב כי לתובע יהיה עותק מן המסמך. המסמכים הרפואיים משמשים את המומחה הרפואי, לכתיבת חוות הדעת ואלו ימסרו לו, מיד עם קבלתם.

  בנוסף למסמכים הרפואיים, כדאי מאוד לשמור בתיק מסודר, תיעוד של ההוצאות הכספיות שנאלץ התובע להוציא, עקב הפגיעה. אלו יהוו ראיה חשובה לנזק המיוחד (נזעורך דין רשלנות רפואיתק שנגרם לתובע, עד להגשת התביעה).

   פנייה לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

   עלות התביעה

   בתיקי רשלנות רפואית, משלם התובע את שכר הטרחה לעורך הדין, מתוך כספי הפיצויים שיקבל מן הנתבע. לפיכך, יכול כל נפגע רשלנות רפואית, לפנות לייעוץ משפטי ולהגיש תביעה.

   על התובע לשאת בעלויות הגשת התביעה והמדובר בעיקר בתשלום האגרה. נוסף על זאת, יהיה על הנפגע, לשלם את עלות חוות הדעת של המומחה הרפואי.

   במקרים בהם נגרמו לתובע נזקים מסוגים שונים, למשל, נזק אורתופדי ונזק נוירולוגי, ייתכן ויהיה צורך בקבלת שתי חוות דעת נפרדות של אורתופד ושל נוירולוג. אולם, חשוב מאוד להדגיש כי כל הוצאת התביעה יוחזרו לתובע במסגרת תשלום הוצאות, אשר יוטל על הנתבע, עם קבלת התביעה.

   בחירת עורך דין רשלנות רפואית

   יש לכם עילת תביעה אך אינכם יודעים לאיזה עורך דין לפנות. ובכן, להלן מספר כללים לבחירת עורך דין רשלנות רפואית:

   1. מומחה ברשלנות רפואית : הכלל החשוב ביותר בבחירת עורך דין הוא המומחיות. וודאו כי עורך הדין הוא מומחה ברשלנות רפואית ובעל ניסיון בתביעות דומות לשלכם.
   2. המלצה : הדרך הבטוחה ביותר לבחור עורך דין רשלנות רפואית, היא באמצעות המלצה של לקוח קודם, בוודאי אם מדובר על קרוב משפחה או חבר טוב.
   3. שכר טרחה הוגן : עורך דין רשלנות רפואית גובה שכר טרחתו באחוזים מסכום הפיצוי. כדאי לוודא כי שכר הטרחה הוא כמקובל בתחום.

   נפגעתם מטיפול רפואי רשלני? פנו אל עורך דין רשלנות רפואית לבדיקת זכאותכם לפיצוי כספי.

   *ברצוננו להגיש לגולשים מידע משפטי מדויק באתר jewishmedicallaw. יחד עם זאת עלינו להבהיר כי האמור אינו תחליף לייעוץ משפטי והמסתמך על המידע עושה זאת באחריותו.

   לייעוץ ראשוני חייג 077-9974772 (זמינות 24 שעות)
   פנייה לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

    מידע חשוב נוסף