פנייה לייעוץ אישי



  מדיניות הפרטיות

  מדיניות הפרטיות – אתר www.jewishmedicallaw.com

  הפרטיות שלכם חשובה לנו, ואנו שומרים עליה בכפוף לחוק הגנת הפרטיות התשמ"א-1981.

  פרטי מפעיל השירות

  מפעילת השירות באתר היא חברת אדי סוברי קידום ושיווק בע"מ, כתובת: הצפירה 19, תל אביב 6777923.

  האם חלה על המשתמש חובה למסור את המידע על פי חוק?

  לא חלה חובה חוקית על המשתמש למסור את המידע, ומסירת המידע תלויה ברצונכם ובהסכמתכם. יחד עם זאת, אי מסירת המידע תמנע ממכם להשתמש בשירותי הייעוץ של האתר.

  איזה מידע אנחנו אוספים על המשתמש?

  אנו אוספים את המידע הדרוש לנו להפעלה מיטבית של שירותי האתר. לצורך כך נאסף המידע שלהלן: שם מלא, פרטים מזהים, מספר טלפון, כתובת, כתובת מייל, מיקום מכשיר, כתובת IP, חשבונות בשירותים חברתיים, רזולציית מסך, מזהים ייחודיים לדפדפן או לאפליקציה, היסטוריית השימוש בשירות ושפת מערכת.

  למה אנחנו אוספים מידע?

  עם המידע שנאסף אנו עושים שימוש לצורך תחזוקה שוטפת ושיפור השירות, סידור התכנים, טיוב התכנים, אימות זהות וסטטיסטיקות לאתר.

  למי נמסר המידע שנאסף?

  המידע שנאסף נמסר לעובדים שלנו, עליהם חלה חובת סודיות, ולגורמים צד ג' איתם אנו משתפים פעולה, והכל במטרה לספק לכם שירות מלא ומיטבי. כמו כן המידע ימסר לרשויות אכיפת החוק בצו מתאים.

  הדרך בה אנחנו אוספים את המידע

  המידע נאסף בזמן השימוש בשירות. בנוסף נעשה שימוש גם במידע המתקבל מספקים אחרים בהם הגולש עושה שימוש מקביל בזמן השימוש בשירות שלנו.

  מדיניות הדיווח שלנו על הפרת הפרטיות

  במקרה שפרטיותכם הופרה, אנחנו ניידע אתכם באמצעות התראה למכשיר בו אתה משתמש, באמצעות כתובת המייל שסיפקת לנו, באמצעות מסרון או באמצעות שיחת טלפון.

  בנוסף אם יש לכם שאלות נוספות על מדיניות הפרטיות או שאתם מרגישים שפרטיותכם הופרה, אתם יכולים לפנות אלינו או לדווח על כך באמצעות יצירת קשר באתר או באמצעות הטלפון 8043659 – 077.

  *ברצוננו להגיש לגולשים מידע משפטי מדויק באתר jewishmedicallaw. יחד עם זאת עלינו להבהיר כי האמור אינו תחליף לייעוץ משפטי והמסתמך על המידע עושה זאת באחריותו.

  לייעוץ ראשוני חייג 077-8043659 (זמינות 24 שעות)
  פנייה לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

   מידע חשוב נוסף